Üyelik ve Kullanım Şartları

Omaspot yazılımını kullanmaya başladığınız anda aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz;


Kullanım Şartları

Omaspot Log & Hotspot yazılım ve dokümantasyonu herhangi bir doğrudan veya dolaylı garanti ve destek hizmeti taahhüt etmeden, güvenlik için, aşağıda açıklanan çerçevede süreli kullanım için sunulmaktadır.

  • Omaspot, markadan bağımsız tüm güvenlik cihazları için ücretli abonelik sistemi şeklinde sunulmaktadır.
  • DOLUSOFT YAZILIM, Omaspot Log & Hotspot yazılımı ve dokümantasyonunu herhangi bir doğrudan veya dolaylı garanti ve destek hizmeti taahhüt etmeden sağlar.
  • Omaspot Log ve Hotspot yazılımı, güvenlik cihazlarına sınırlı süreli (subscription modeli) kullanım için sunulmaktadır.
  • DOLUSOFT YAZILIM, hiç bir durumda yazılımın kullanımından hasıl olabilecek zararlardan ve kanuni mükellefiyetlerden sorumlu tutulamaz.
  • DOLUSOFT YAZILIM, lisanslama esnasında belirtilen Omaspot kullanım süresi sonunda hizmetini sonlandırabilir, kullanım haklarını uzatmamayı tercih edebilir ve fiyatlandırma uygulamalarında değişikliğe gidebilir.
  • Omaspot, DOLUSOFT YAZILIM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. firmasının tescilli markasıdır.

Yeni Üyelik

Omaspot ilk 15 gün ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. 15 gün sonunda satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir. Omaspot sayfasında bulunan Log Portal yada Hotspot Portal sekmesinden varsa hesabınız ile, yoksa yeni oluşturduğunuz hesap bilgileriniz ile giriş yaparak yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Log Portal yada Hotspot Portal üzerinden oluşturmuş olduğunuz bir hesap 
ile her iki portala da giriş sağlayabilirsiniz.

Omaspot Üyelik Kullanım Şartları